Witaj na Dietetyk Dla Dzieci!

Dobór produktów i potraw odpowiednich dla dziecka staje się sztuką w świecie obfitującym w żywność. Zdezorientowani i zagubieni w chaosie wszechobecnej reklamy rodzice poszukują właściwej informacji na temat właściwego menu dla dziecka i porady jak postępować by dziecko chętnie jadło produkty zaspokajające wszystkie potrzeby szybko rozwijającego się organizmu dziecka.

Czym się zajmujemy

Chcemy by serwis dietetykdladzieci.pl był dla Was kierunkowskazem postępowania w żywieniu dzieci. Za pomocą prezentowanych tu narzędzi możecie Państwo sprawdzić rozwój fizyczny dziecka, odbyć właściwy kurs, zadać krótkie pytanie, przeczytać właściwy artykuł.

Czy moje dziecko ma nadwagę?

Sprawdź czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo za pomocą aplikacji Siatki Centylowe
Więcej

Poradnictwo

Umów się na spotkanie ze spacjalistą ds. żywienia dzieci. Osobiście, telefonicznie bądź przez Skype.
Więcej

Schemat wprowadzania pokarmów

Interaktywna tabela pokazująca co i kiedy należy wprowadzić do diety, niemowlakowi.Więcej

Informacja

Na stronach nie znajdziecie Państwo żadnych reklam leków, suplementów czy żywności konkretnego producenta. Serwis nie jest sponsorowany a w całości jest budowany ze środków firmy – OHANA, czyli skromnie i powoli. Chcemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wiedzy w sposób przystępny, przyjemny i trwały. Przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia już w dzieciństwie jest nieodzownym warunkiem zdrowia, prawidłowego rozwoju fizycznego i umysłowego. Właściwie wypracowane nawyki żywieniowe w dzieciństwie będą towarzyszyły naszym pociechom przez całe życie procentując lepszym zdrowiem i samopoczuciem. Zapraszamy do korzystania z serwisu :)

Przetwarzanie...